OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ   11.08.2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  XVIII   NIEDZIELE ZWYKLĄ   11.08.2019r.

1. Jutro różaniec za zmarłych o godz. 17.00, po Mszy św. wieczornej spotkanie AK i Rady Parafialnej, we wtorek 13 dzień miesiąca – Różaniec Fatimski z procesją wokół kościoła, po wieczornej Mszy św., w środę wsp. św. Maksymiliana Mari Kolbego, Nowenna do MB, w czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. wg porządku niedzielnego, katolicy maja obowiązek uczestniczenia we Mszy św., poświęcenie kwiatów, kłosów i ziół na wszystkich Mszach św., w sobotę wsp. św. Jacka Odrowąża, adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.00.
  2. Od tego roku ze względów organizacyjnych uroczystość odpustową przeżywać będziemy w drugą niedzielę września.
  3. W uroczystość Wniebowzięcia MB przed kościołem można będzie nabyć wiązanki kwiatów kłosów i ziół.
  4. Zebranie Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej jutro po Mszy św. wieczornej.
  5. Za tydzień kolekta za tydzień kolekta przeznaczona jest na KUL im. Jana Pawła II.
  6. Zachęcam do czytania prasy: w Niedzieli przeczytamy: temat numeru; Pielgrzymowanie, Ku Jasnej Górze – Wiedzą po co idą, 15 sierpnia – Wniebowzięta, Czy należy się bać – wątpliwości w wierze, 100 rocznica I Powstania Śląskiego – Ślązaków bitwa o Polskę, Ocalili nie tylko Ojczyznę rocznica Cudu nad Wisłą.
  7. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła – Bóg zapłać!
  8. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz.8.00+Msza św.

WTOREK              Godz.8.00+Msza św.

ŚRODA                 Godz.8.00+Msza św.

17.30+Ewa Trzcińska w dn. ur.

CZWARTEK         Godz.8.00+Józef Podgórski int. rodz. Świateckich

10.00+Zbigniew i Halina Dulczewscy

11.30+Jan Ziółkowski, Stanisław Domaniecki, Krzysztof Wojciechowski

15.00+Msza św. ślubna

16.00+Msza św.

PIĄTEK                 Godz.8.00+Msza św.

SOBOTA               Godz.8.00+Msza św.

17.30+Msza św.

NIEDZIELA  8.00+Józef Stanisław Podgórski w 30 d. po p.

10.00+Marcin Kaczyński w 49 r. ur. i zm. z rodz.

11.30+Ewa, Jacek, Marek Trzcińscy, zm. z rod. Kilińskich, Kręskich, Wudarskich, Trzcińskich i Kozłowskich, Macieja, Kazimierza i Stanisława Gajeckich

16.00+dziękczynno-błag. Danieli i Gerarda z ok. 30 r. ślubu