Ogłoszenia duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ  12.01.2020r

 

 

 

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE 

NA  NIEDZIELE CHRZTU PAŃSKIEGO  12.01.2020 r. 

  1. Jutro różaniec za zmarłych o godz. 8.00, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą św., w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Miriam, w piątek wsp. św. Antoniego Opata, w sobotę, od 18 do 25 stycznia tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W Przyszłą niedzielę kolekta na rzecz WSD w Toruniu.
  2. Zapraszam i zachęcam do czytania prasy, w niedzieli przeczytamy: temat nuru Sakrament Chrztu, Potrzeba i sens chrztu, dlaczego chrzcimy dzieci a nie dorosłych, Chrzestny czy sponsor, Szabat a niedziela, od Tory do Chrystusa, Tydzień modlitw o  Jedność Chrześcijan, w Głosie z Torunia – Zdumienie Eucharystią, sprawy rodzinne – Dwoje w kryzysie, Krzyk rani.
  3. W czasie kolęd biuro parafialne czynne od 9.00 do 10.00.
  4. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz. 08.00+Msza św.

                                  17.30+Msza św.

                                                 

WTOREK              Godz. 8.00+Msza św.

                                 17.30+Teresa Andruk z ok. ur.

                                          +Teresa Jabłońska z ok. ur.

 

ŚRODA                  Godz. 8.00+Msza św.

                                 17.30+Stanisław Prądzyński

 

CZWARTEK        Godz. 8.00+Msza św.

                                 17.30+Msza św.

 

PIĄTEK                 Godz. 8.00+Msza św.

                                 17.30+Barbara Piotrowska

 

SOBOTA               Godz. 8.00+Józef Stanisław Podgórski

                                 17.30+Zbigniew Matejczuk

 

NIEDZIELA            Godz.  8.00+Jadwiga, Edward Wdowczyk, zm. z rodz. Wdowczyk i Górnych

10.00+Marianna, Feliks Ciesielscy i rodzeństwo z obojga str.

11.30+Wanda Czachowska I r. śm.

16.00+Edward Maternicki 15 r. śm. i rodziców z obojga str.

 

 

 

 W CZASIE KOLĘD BIURO PARAFIALNE CZYNNE TYLKO OD 9.00 DO 10.00

PLAN KOLĘD 2020

W dniach 27-30.12 kolędować będziemy od godz. 14.00


1.- 27.12.19   ul. Osadnicza, Olęderska, Gliniecka, Rypińska od pętli
2.- 28.12.19 ul. Bursztynowa, Rubinowa, Jaspisowa, Turkusowa, Perłowa, Szmaragdowa.
3.- 29.12.19  ul. Ametystowa, Brylantowa, Diamentowa, Agatowa i Topazowa.
4.- 30.12.19 Stara Cegielnia, Golubska, Telimeny Blok, ul. Włocławska domki str. Orlenu
W dni powszednie kolędujemy od godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 14.00.


5.- 02.01.20 ul. Rudacka nr parzyste i nieparzyste
6.- 03.01.20 ul. Włocławska 22-144
7.- 04.01.20 (Sb) ul. Strzałowa 17 do 17D
8.- 05.01.20 (Nd) ul. Strzałowa 17E do końca
9.- 07.01.20 ul. Strzałowa 13 do 13E
10.- 08.01.20 ul. Strzałowa 13F do 13J
11.- 09.01.20 ul. Strzałowa 13K do końca
12.- 10.01.20 ul. Stara Droga i Gerwazego 4,5,12
13.- 11.01.20 (Sb) ul. Włocławska na p. Cmentarza i Włocławska 31
14.- 12.01.20 (Nd) ul. Strzałowa 11, 11A i ul. Podgórska przy pętli.
15.- 13.01.20 ul. Włocławska 7 i 3 ul. Dwernickiego ( Nowa Cegielnia i d.przedszkole)
16.- 14.01.20 ul. P. Tadeusza i ul. Kmicica
17.- 15.01.20 ul. Grzybowa i Borowikowa
18.- 16.01.20 ul. Strzałowa 8 i 10 Kościelna
19.- 17.01.20 ul. Skrzetuskiego, P. Wołodyjowskiego, Oleńki, Basieńki i Podbipięty
20.- 18.01.20 (Sb) ul. Beliny Prażmowskiego, Grota Roweckiego, Artyleryjska, Dobrzańskiego-Hubala, Husarska
21.- 19.01.20 (Nd) ul. Strzałowa domki, ul. Okólna 142 i Komorowskiego - Bora
22.- 20.01.20 ul. Okólna 136, ul. Łódzka 69 i 69A
23.- 21.01.20 ul. Włocławska 9 ul. Lipnowska
24.- 22.01.20 ul. Strzałowa 3
25.- 23.01.20 ul. Strzałowa 5
26.- 24.01.20 ul. Okólna domki i ul. Podgórska 14 – 14D
27.- 25.01.20 (Sb) ul. Strzałowa 1 i ul. Okólna 140
28.- 26.01.20 (Nd) ul. Włocławska 35, 35A ul. Zimowa 17, 21, 21A
​29.- 27.01.20 ul. Okólna 138, ul. Podgórska 14 F i G
30.- 28.01.20 ul. Soplicy, Telimeny domki, ul. Włocławska 33C
31.- 29.01.20 ul. Gerwazego 6,14,16,18,20
32.- 30.01.20 ul. Gerwazego 3,7,9,22
33.- 31.01.20 ul. Okólna 130 i kolęda Uzupełniająca

34. 01.02.20 Działki Żuraw i kolęda uzupełniająca