OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  Niedzielę 19.08.2018r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  XX NIEDZIELE

ZWYKŁĄ 19.08.2018r.

1. Jutro wsp. św. Bernarda opata, spotkanie Klubu Ludzi Dojrzałych godz. 15.00, różaniec za zmarłych o godz. 17.00, po Mszy św. wieczornej spotkanie RP i AK, we wtorek wsp. św. Piusa X papieża. w środę NMP Królowej, Nowenna do MB, w piątek święto św. Bartłomieja AP, w czwartek i piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.. 16.00. w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej, odnowimy Jasnogórskie Ślubu Narodu, za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 pożegnamy Księdza Tomasz Filipiaka, którego Ks. Biskup skierował do pracy w parafii w Bierzgłowie.
  2. 2 września o godz. 11.30, obchodzić będziemy naszą uroczystość odpustową i festyn parafialny, na który zapraszam wszystkich parafian i sympatyków naszej parafii.
  3. Kolekta gospodarcza minionej niedzieli wyniosła 2260 PLN, Bóg zapłać za złożone ofiary. Zakończone zostały zasadnicze prace związane z wymianą instalacji elektrycznej koszt prac to 25.000 PLN, dziękuję za wykonane pracę, pomoc i inspiracje panu Grzegorzowi Stępińskiemu, naszemu parafianinowi.
  4. Zachęcam do czytania prasy: w Niedzieli przeczytamy: temat nru: Rodzina na celowniku, Św. Jan Paweł II jako Hetman Chrystusa, w Głosie z Torunia art. dk. Waldemara Rozynkowskiego – 10 lat diakonatu stałego w Polsce, oraz relacja ze spotkania Żywego Różańca – Różaniec najlepszą obroną, w Niedzieli Młodych – Wdzięczny czyli Bogaty
  5. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła – Bóg zapłać!
  6. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz.8.00+Msza św.

17.30+Piotr Dembiński

WTOREK           Godz.8.00+Gabriela 4 r. śm. i Pawła Koczorskich

17.30+Msza św.

ŚRODA             Godz.8.00+Zofia 1 r. śm. i Stanisław Strzelecki

17.30+Kazimierz Kowalski I r. śm.

CZWARTEK       Godz.8.00+Msza św.

17.30+Barbara Słowńska 1 r. śm. i zm. z rodz.  Słowińskich, Ryszyńskich i Orbaczewskich

PIĄTEK              Godz.8.00+Msza św.

17.30+Wiesław Brzozowski  int. po p.

SOBOTA            Godz.8.00+Dziękczynno-błagalna z ok. 80 ur. Stanisławy Kowalskiej

16.00+Msza św. ślubna

17.30+Dziękczynno-błagalna Dawida i Wiolety Nowickich w 23 r. ślubu

8.00+Dziekczynno-błagalna Kazimierza i Leokadii Zawadzkich

10.00+Zygmunt Krak 13 r. śm. i zm. rodziców z obojga str.

11.30+Grzegorz Gapiński 5 r. śm.

16.00+Walenty Gapiński i rodziców Leszka i Elżbietę Pokornieckich