OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ   23.06.2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  XII   NIEDZIELE ZWYKLĄ   23.06.2019r.

1. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w przeżycie oktawy Bożego Ciała i Uroczystości NSPJ, służbie liturgicznej, wszystkimi niosącym sztandary, feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiaty i opiekunkom i wszystkim za udział w procesjach Bóg zapłać!
  2. Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, różaniec za zmarłych o godz. 17.00, w środę Nowenna do MB, w czwartek uroczystość MB Nieustającej Pomocy Głównej Patronki naszej Diecezji, na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków; spotkanie wspólnoty Miriam po wieczornej Mszy św., w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kaplanów, procesja eucharystyczna w czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.. 16.00. w sobotę uroczystość św. św. Apostołów Piotra i Pawła. Trwa miesiąc czerwiec, poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, ofiarujemy litanie do NSPJ w intencji wynagradzającej Boskiemu Sercu. Nabożeństwo po Mszy św. w czwartki i piątki na zakończenie adoracji w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.
  3. Za tydzień zbiórka do puszek na wsparcie pracy ewangelizacyjnej w Kazachstanie naszej parafianki siostry Małgorzaty Rekowskiej, która przebywa obecnie na urlopie w naszym kraju.
  4. Zachęcam do czytania prasy: w Niedzieli przeczytamy: temat numeru; Kapłaństwo – samo życie, Zamiast narzekać – pomódl się Więcej argumentów, mniej emocji – oficjalne stanowisko Stolicy Apostolskiej w sprawie ideologii gender w edukacji, w Niedzieli Młodych – Obudź w sobie Miłość. 23 czerwca Dzień Ojca, u progu wakacji – Jak odpocząć, żeby wypocząć,
  5. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła – Bóg zapłać!
  6. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz.8.00+Kazimierz i Jan Dobbraccy

17.30+Jan Grabowski

WTOREK              Godz.8.00+Franciszek i Józef Migdalscy i zm. rodz.

17.30+Franciszek Szocik 30 d. po p.

ŚRODA                 Godz.8.00+Dziękczynno-błag. Liliany z ok. ur.

17.30+Roman Holz int. po p.

CZWARTEK         Godz.8.00+Agnieszka Tomczyk int. po p.

17.30+Dziękczynno-błag. Beaty i Jacka w rocznicę  sakr. małżeństwa

PIĄTEK                 Godz.8.00+Msza św.

17.30+Scholastyka Mańczyk

SOBOTA               Godz.8.00+Msza św.

17.30+Piotr Nadolny z ok. im. i zm. z rodz.

NIEDZIELA  8.00+Bernardyna, Franciszek, Feliks i zm. z rodz.

10.00+Za rodziców Apolonię i Mieczysława Przebierowskich

11.30+Łucja i Władysław Wiśniewscy