OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II  Niedzielę Adwentu  09.12.2018r.

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 09.12. 2018 r.

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Trwamy w radosnym oczekiwaniu na przyjście Pana. Wzorem takiego oczekiwania jest dla nas Maryja. Sakrament pokuty, uczestnictwo we Mszy świętej roratniej niech będzie wyrazem naśladowania Maryi i przygotowania na spotkanie z Panem. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 6.45. Zapraszam dzieci i dorosłych z lampionami i świecami do modlitwy i oczekiwania wraz z Maryją na przyjście Pana.
  3. Jutro  różaniec za zmarłych o godz. 17.00, w czwartek wsp. św. Łucji dz. i mecz.,  w piątek wsp. św. Jana od Krzyża prb. i dra Kła, w czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  4. Do nabycia są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas w cenie: ozdobne mała i duża – 8PLN i 15 PLN oraz zwykłe małe i duże 6,50 PLN i 13PLN oraz opłatki na wigilijny stół.
  5. Jak zwykle w Adwencie zbieramy trwałe produkty żywnościowe na pomoc dla rodzin będących w potrzebie. Proszę o składanie darów w koszu obok obrazu Jezusa Miłosiernego, Bóg zapłać za złożone już dary.
  6. Zapraszam i zachęcam do czytania prasy katolickiej, w Niedzieli przeczytamy: bieżące informacje z życia Kościoła Temat numeru – Zatrzymać aborcję, Człowiek to brzmi dumnie – międzynarodowy kongres o godności i prawach człowieka, w NM - Na co czekasz?  .
  7. W piątek po Mszy św. sprzątanie kościoła, bardzo dziękuje osobom włączającym się w tę posługę i zarazem zapraszam osoby chętne do pomocy.
  8. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz.6.45 +Stanisław Bugajski int. brata z rodziną

17.30+Krzysztof Karasiewicz int. po p.

WTOREK              Godz.6.45+Msza św.

17.30+ Zbigniew Pawłowski 19 r. śm. rodziców i rodzeństwo z obojga str.

ŚRODA                 Godz.6.45+ Msza św.

17.30+ Adela Barbaszyńska 6 r. śm.

CZWARTEK         Godz.6.45+Msza św.

17.30+Wojciech Bether int. po p.

PIĄTEK                 Godz.6.45+Msza św.

17.30+ Zbigniew Czerwiński int. po p.

SOBOTA               Godz.8.00+Msza św.

17.30+Krystyna Królikowska int. po p.

8.00+Jan i Halina Szymańscy

10.00+Marian 6 r. śm. Katarzyna i Anna Boreccy

+Regina i Alfons Kępa i rodziców z obojga str.

11.30+Zbigniew Mądrzyk 30 d. po p.

16.00+Łucja Kaczorowska 11 r. śm. i zm. z rodz.