OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ  09.01.2020r

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

NA V NIEDZIELE ZWYKŁĄ  09.02.2020 r.

1. Siostra Małgorzata Rekowska, która od wczoraj już jest w Kazachstanie dziękuje za wsparcie duchowe i materialne, zebraliśmy 1000 PLN na wsparcie jej pracy ewangelizacyjnej. Bóg zapłać!
  2. Jutro wsp. św. Scholastyki, różaniec za zmarłych o godz. 17.00, we wtorek wsp. NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, spotkanie Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy św., w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą św., w czwartek spotkanie wspólnoty Miriam po wieczornej Mszy św. w piątek śśw. Cyryla i Metodego patronów Europy.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od godz. 16.00.
  4. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Patryk Piotr CZARNECKI stanu wolnego i Monika Anna TRITT stanu wolnego zamieszkali w naszej parafii, ktokolwiek zna kanoniczne przeszkody do zawarcia małżeństwa jest zobowiązany o tym poinformować.
  5. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w sobotę po wieczornej Mszy św., a młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00
  6. Wspólnota Miriam chce posługiwać modlitwą wstawienniczą, intencje modlitewne można składać do Skrzynki przy tablicy upamiętniającej Ks. proboszcza Józefa Klapiszewskiego.
  7. Zapraszam i zachęcam do czytania prasy, nasza Gazetka Parafialna, w niedzieli przeczytamy: temat nru; Gdy choruje dziecko, Cierpienie niszczy miłość dźwiga, Taca czy tacomat?
  8. W przyszłotygodniowym numerze niedzieli ukaże się artykuł pani Anny Głos o związkach Sługi Bożego Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Rudakiem.
  9. Msze św.

PONIEDZIAŁEK Godz. 08.00+Leon Klimek 13 r. śm.

17.30+Msza św.

WTOREK              Godz. 8.00+Msza św.

17.30+Walenty, Rodzice, Henryka i zm. z rodz.

ŚRODA                  Godz. 8.00+Msza św.

17.30+Msza św.

CZWARTEK        Godz. 8.00+Msza św.

17.30+Jadwiga Waliszewska I r. śm.

PIĄTEK                 Godz. 8.00+Msza św.

17.30+Msza św.

SOBOTA               Godz. 8.00+Msza św.

17.30+Łucja Kończal int. Tomasza Zagory

NIEDZIELA            Godz.  8.00+Jacek, Ewa, Marek Trzcińscy i zm. z rodz. Kilińskich, Kręskich, Wudarskich, Trzcińskich, Kozłowskich, Macieja, Kazimierza i Stanisława Gajekich

10.00+Józef Podgórski

11.30+O Boże bł. i potrzebne łaski dla Janiny z ok. 90 ur.

16.00+Msza św.